فدراسیون تیراندازی
دیدار با جناب دکتر علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی
11 می 2020
دیدار با مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان
6 ژوئن 2020
نمایش همه
دوره بین المللی trx

با توجه به پیگیری های موسسه sls  نماینده رسمی و انحصاری سازمان جهانی trx   در ایران ، مجوز برگزاری یک دوره آنلاین trx stc  در ماه جون به ایران داده شد .

با توجه به شیوع ویروس کرونا سازمان جهانی جهت حمایت از ورزش کاران و علاقمندان به trx  در سراسر دنیا امکان حضور در کلاس را تحت نظر سازمان جهانی و با تدریس مدرسان بین المللی با قیمت فوق العاده اعلام نمود .

علاقمندان به شرکت در این دوره میتوانند با دفتر موسسه به شماره ۰۲۱۷۷۷۵۳۱۰۷ و یا از طریق شبکه های اجتماعی با تلفن ۰۹۱۲۵۴۷۵۰۷۸  اطلاعات بیشتر کسب نمایند .

توضیحات تکمیلی در خصوص دوره آنلاین سازمان جهانی TRX  در ایران

 

موسسه ستارگان سرزمین سورنا ( برند SLS  ) تنها مجری و نماینده انحصاری سازمان جهانی TRX  در ایران می باشد و تمامی دوره های اجرایی توسط این موسسه به نظارت و تایید سازمان جهانی می باشد . به غیر از دوره های برگزار شده سازمان جهانی TRX  در ایران و سراسر جهان ،  برگزاری هر دوره ای و ارایه هر مدرکی بدون تایید آنها تخلف و تمامی مدارک صادره غیرقانونی و فاقد اعتبار و ارزش می باشد .

  • شرکت کننده گرامی باتوجه به اینکه تمام موارد ثبت نام و آموزش شما از طریق ایمیل شخصی شما صورت میپذیرد و هویت شما برای سازمان جهانی و نیز دسترسی شما به پنل سایت TRX از طریق همین ایمبل صورت میگیرد ، در ارایه ایمبل معتبر و قابل دسترس دقت نمایید تا در طول برگزاری دوره با مشکل مواجه نشوید .
  • همچنی تصویر گذرنامه شما جهت شناسایی و صدور گواهینامه مورد نیازر می باشد . شرکت کنندگانی که فاقد گذرنامه می باشد می توانند با ارایه کارت ملی و ترجمه انگلیسی آن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .
  • ارایه سایز لباس شما نیز جهت استفاده از لباسی که سازمان به صورت هدیه به شما ارایه مینماید الزامی میباشد . لازم به ذکر است با توجه به شرایط عرف حاکم بر کشور ایران از پوشش مناسب و با حجاب استفاده نمایید .
  • واریز هزینه شما به شماره کارت ۹۷۴۱-۵۸۴۵-۹۹۱۷-۶۰۳۷ به حساب اقای ناصر استادرحیمی صورت میگیرد . پس از واری تصویر فیش واریزی برای موسسه ارسال نمایید و اصل فیش را نزد خود نگاه دارید
  • مدرک صادر شده از سوی سازمان جهانی به عنوان تنها مدرک معتبر در تمام کشور های دنیا جهت مربیگری ، ورزش حرفه ای ، ارایه به سفارت ها ، ارایه به شرکت های خارجی و … مورد قبول می باشد اما بنابر قوانین داخلی ایران جهت مربی گری در باشگاه های ورزشی داخل حتما باید از مدرک فدراسیون های داخلی استفاده نمایید .

 

قبلا از اینکه ما را برای ارتقای دانش ورزشی خود انتخاب کردید سپاسگذارم

 

ناصر استادرحیمی

 مدیرعامل موسسه SLS  و تنها نماینده رسمی سازمان جهانی TRX  در ایران

 

جزئیات آموزش:

قبل از آموزش ، شرکت کنندگان یک حساب کاربری در سایت TRX ایجاد می کنند که لینک و رمز عبور برای آنها ارسال شده و کتابچه آموزش را به صورت pdf دانلود می نمایند.

آموزش آنلاین STC با برنامه Zoom انجام می شود. شرکت کنندگان با وارد کردن کد همایش زوم که ۱۰ دقیقه قبل از ساعت آموزش برای آنها ارسال شده است ، در این آموزش شرکت می کنند. دوربین ها و میکروفن شرکت کنندگان بسته است. آنها سوالات خود را در طول آموزش می نویسند.

شرکت کنندگان باید هر دو روز در کل آموزش شرکت کنند و در پایان دوره امتحان شرکت نمایند . . صفحه امتحانات در پروفایل شرکت کنندگان که در کل آموزش در سایت TRX شرکت کرده اند باز می شود.

شرکت کننده هایی که بیش از ۸۰٪ از آزمون را که در قالب آزمون ۵۰ سوالی دریافت می کنند پاسخ بدهند ، می توانند گواهینامه های بین المللی TRX را دریافت نمایند . علاوه بر این ، شرکت کننده هایی که در امتحان امتیاز لازم را بدست نمی آورند  می توانند بصورت رایگان در آموزش آنلاین STC بعدی شرکت نمایند .

از شرکت کنندگان انتظار می رود که آماده باشند تا با محصولات TRX در خانه های خود استفاده نمایند .

در طول آموزش ، یک نکته مهم وجود دارد اما اجباری نیست ، که شرکت کنندگان آنچه را با راهنمایی مربیان آموزش داده می شود ، امتحان کنند تا از مزایای این آموزش ، حداکثر بهره را ببرند.

 

سوالات متداول :

 

من یک کتاب آموزش دارم ، چه کاری باید انجام دهم؟

شما باید چند روز قبل از شروع آموزش ، ایمیلی با دستورالعمل نحوه تنظیم حساب پورتال TRX خود برای دسترسی به مواد درسی خود دریافت کرده باشید. لطفاً پوشه هرزنامه خود را نیز بررسی کنید. در صورت عدم ورود لطفاً با ما در تماس باشید .

می توانید قدم به قدم نحوه بارگیری دفترچه را با ورود به درگاه TRX در نامه الکترونیکی ارسالی برای شما مشاهده نمایید.

 

آیا کتاب آموزش زبان فارسی است؟

با توجه به استانداردهای اعتباری جهانی TRX و اکثریت قریب به اتفاق کتابچه آموزشی شامل اصطلاحات و تصاویر به زبان انگلیسی است ، این جزوه قابل ترجمه به زبان های کشورهای دیگر نیست. از آنجا که در این آموزش از این جزوه استفاده خواهد شد ، بهتر آن است که . فراموش نکنید که در طول آموزش ، جزوه خود را در کنار خود نگه دارید و در صورت امکان یادداشت برداری نمایید .

 

آیا در آموزش نیاز به TRX SUSPENSION TRAINER دارم؟

توصیه می شود که در طول آموزشها یک مربی TRX با شما باشد تا به طور زنده به شما آموزش داده شود تا از این آموزش نهایت استفاده را ببرید. مربیان به شما کمک می کنند یک تجربه تعاملی را پشت سر بگذارید. با این وجود نداشتن این مورد مانع حضور شما در دوره نمی شود. شما هنوز هم می توانید در این دوره شرکت کنید ، یادداشت کنید ، مطالب را یاد بگیرید ، به مرور درس بپردازید و هنگامی که فرصتی برای دریافت یک مربی TRX داشتید می توانید آنچه را که قبلاً آموخته اید بکار بگیرید.

 

چه اتفاقی می افتد اگر شخص من یا مربی ارتباط آنلاینش قطع شود ؟

اگر هنگام آموزش اتصال اینترنت خود را از دست دادید ، نگران نباشید. اگر ارتباط شما برای مدت کوتاهی از بین رفت و دوباره به وجود آمد ، می توانید تمرین را ادامه دهید و می توانید به مربی اطلاع دهید تا در پایان آموزش مکانهایی را که از دست داده اید دوباره توضیح دهد. اگر مدت زیادی نتوانید دوباره وصل شوید ، نیاز به بررسی می باشد

 

من صدمه دیده ام یا نمی توانم حرکات را تحمل کنم. آیا باید برنامه ها را ادامه دهم؟

این آموزش فرض می کند که شما در برنامه های کاربردی شرکت خواهید کرد ، اما شرکت نکردن باعث عدم صلاحیت شما خواهد شد. توصیه می کنیم در مکانی که می توانید در برنامه های کاربردی شرکت کنید ، یادداشت برداری کنید و آنچه را که قبلاً آموخته اید به هنگام استفاده مجدد از مربی TRX استفاده نمایید .

 

آیا می توانم از TRAINER SUSPENTION BRAND EXCEPT TRX EXTEPER BRAND Set استفاده کنم؟

این آموزش براساس نام تجاری TRX® Suspension Trainer ™ و توابع آن انجام شده است. تیم TRX نمی تواند درباره ایمنی یا عملکرد سایر کیت های آموزش برند در بازار اظهار نظر کند. ما به طور خاص اعلام می کنیم که TRX هیچ مسئولیتی در قبال صدمات یا مشکلی که در اثر استفاده از مربی که در رابطه با دوره های برنامه درسی TRX تأیید نشده است ، نمی باشد.

ما در همان خانه دو نفر زندگی می کنیم ، آیا می توانیم هر دو با یک اکانت وارد شده و استفاده نماییم ؟

خیر  – هر فرد باید در دوره ثبت نام کند و هر دو باید تحت حساب الکترونیکی که برای دوره TRX ثبت نام کرده اید ، در Zoom وارد شوند.

 

آیا باید حساب کاربری ZOOM خود را به یک سطح عالی یا ابزارهای خریداری شده ارتقا دهم مانند یک دوربین وب ، میکروفون / ابزار SOUND؟

برای دسترسی به این دوره ها نیازی به داشتن حساب کاربری با زوم نیست. TRX دارای مجوزی است که به کاربران ما امکان می دهد در آموزش های مجازی شرکت کنند. همچنین با توجه به فیلتر بودن این نرم افزار و سایت در ایران شرکت کنندگان باید از قبل جهت استفاده از این امکان از فیلتر شکن مناسب استفاده نمایند . موسسه SLS  تبعات و مشکلات ناشی از اتصال به اینترنت را متعهد نخواهد بود .

میکروفن یا وب کم برای آموزش لازم نیست ، فقط با استفاده از تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه شخصی متصل به اینترنت.

 

من سعی کردم برای ورود به حساب کاربری MY TRX PORTAL اما  پیام “این کاربر در دسترس نیست” را مشاهده میکنم . چه باید بکنم ؟

با کلیک روی دکمه SIGN UP باید یک حساب کاربری جدید باز کنید. هنگام خرید دوره آموزشی از موسسه SLS  ، حساب شما به طور خودکار ایجاد نمی شود. ابتدا باید حساب کاربری خود را ایجاد کرده و سپس با وارد کردن کد ارسالی سازمان جهانی  TRX که برای شما از طرف موسسه و یا در ایمیلتان  اعلام خواهد شد  ، کتابچه آموزشی را بارگیری کنید.

 

من سعی کردم برای ورود به حساب کاربری PORTAL MY TRX خودم – اما پیام “شناسه کاربر ناموجود ” مشاهده میکنم . چه باید بکنم ؟

لطفاً اطمینان حاصل کنید که از آدرس ایمیل صحیح که هنگام خرید به موسسه ارایه نموده اید  ، استفاده کنید.

در صورت لزوم ، برای بازنشانی گذرواژه ، روی “رمز ورود خود را فراموش کرده اید؟” کلیک کنید..

 

من سعی می کنم به حساب کاربری PORTAL MY TRX خود وارد شوم – پیام در خصوص  :  باید برای آدرس الکترونیکی خود را تصحیح کنم.دریافت می نمایم . چه باید بکنم ؟

لطفاً پوشه صندوق ورودی و پوشه هرزنامه خود را بررسی کنید تا آدرس ایمیل و ایمیل خود را تأیید کنید. اگر آنها را از قبل ندارید ، لطفاً نامه الکترونیکی را از طریق آدرس موسسه برای ما ارسال کنید.

 

 

آیا امتحان در پایان آموزش وجود دارد؟

بله – یک امتحان چند گزینه ای متشکل از ۵۰ سؤال وجود دارد که نیاز به ۸۰٪ میزان موفقیت دارد. به شما اجازه داده می شود که ۳ بار امتحان بگیرید. بعد از اتمام دوره ، در طی ۴۸ ساعت به آن دسترسی خواهید داشت که بررسی می کند که شما در کل آموزش شرکت کرده اید. یک ایمیل تأیید مشارکت با یک لینک ورودی دریافت خواهید کرد.

 

 آیا امتحان زمان مشخص دارد ؟

خیر – امتحان برنامه ریزی نشده است و به مدت ۲ هفته می توانید به آن دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید از دفترچه آموزش  استفاده کنید.

 

من مورد بررسی قرار گرفته ام و قبول شده ام ، چگونه گواهی خود را می گیرم؟

گواهینامه شما پس از گذراندن امتحان ، ظرف ۱ هفته از طریق ایمیل به شما می رسد. همچنین می توانید با ورود به حساب کاربری خود در پورتال TRX و از لیست دوره های تکمیل شده در برگه آموزش مداوم ، به گواهینامه خود دسترسی پیدا کنید.

 

 چگونه می توانم نام خود را در گواهی نامه یا حساب خود به روز کنم؟

با کلیک بر روی نمادی که در بالا سمت راست مشاهده می کنید ، وارد حساب پورتال TRX خود شوید و به جزئیات حساب خود دسترسی پیدا کرده و سپس “حساب من” را انتخاب کنید. تغییرات پس از ورود و به سیستم منعکس می شوند.

 

آیا می توانم فیلم ویدیوی دوره بعد از اتمام آموزش را به دست آورم؟

خیر – ضبط ویدیو از دوره بعد از پایان دوره آموزش توزیع نمی شود ، اما مواد پشتیبان پس از گذراندن دوره ، در حساب TRX شما موجود خواهند بود.

 

اینجانب …………………………. کد ملی ……………………………………. تمام موارد فوق را با دقت مطالعه نموده ام و شرایط شرکت در دوره را با مسئولیت خودم میپذیرم .

امضا و اثر انگشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *