همایش و مسابقه کارآفرینی در حوزه ورزش
۲۶ تیر ۱۳۹۸

دوره مربیگری بین المللی و رسمی  fanctional توسط موسسه بین المللی sls   در ایران برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان مدرک رسمی اصلی از سازمان بین المللی lfa اروپا  دریافت مینمایند .
تاریخ برگزاری ۳۱ مرداد ماه و در باشگاه کاووسیه تهران می باشد .مدت زمان دوره ۲ روز می باشد و علاوه بر دوره فوق یک گارگاه حرفه ای دیگرphyometric exercise workshop  نیز در این پکیج آموزش داده میشود . ظرفیت دوره فقط ۲۰ نفر می باشد و اولویت با نفراتی می باشد که هزینه دوره را پرداخت و تصویر پاسپورت خود را ارسال نمایند .

شرایط و مدارک ثبت نام دوره

هزینه دوره ۳۵۰ دلار میباشد که ثبت نام کنندگان میتوانند با مراجعه به یکی از شعب باشگاه های زنجیره ای sls و یا دفتر مرکزی نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند .

همچنین متقاضیانی که امکان مراجعه حضوری ندارند میتوانند با هماهنگی قبلی نسبت تکمیل نشدن ظرفیت دوره با شماره های اعلام شده نسبت به پرداخت ریالی ان با قیمت روز دلار به شماره کارت بانکی :

۵۸۵۹-۸۳۱۰-۰۵۱۲-۴۳۷۴ بانک تجارت به نام ناصر استادرحیمی اقدام نمایند و تصویر فیش را به همراه تصویر پاسپورت و کارت ملی به شماره همراه ۰۹۱۲۵۴۷۵۰۷۸ از طریق شبکه های اجتماعی ارسال نمایند .

http://www.lfaturkye.com

انعکاس خبر همکاری موسسه ورزشی بین المللی sls با سازمان ورزشی LFA اروپا و سازمان جهانی TRX

مطابق با قرارداد سازمان جهانی trx ، سازمان ورزشی lfa و موسسه ورزشی بین المللی sls ، تنها مجری مورد تایید برگزاری دوره های trx در ایران موسسه ورزشی ستارگان سرزمین سورنا می باشد و دیگر برگزار کننده گان دوره ها و کارگاه های trx و انواع دوره های مرتبط غیرقانونی و غیر رسمی می باشند .

CAN BAYIK مدرس دوره

مدرس اعزامی سازمان جهانی LFA به ایران can bayik از مدرسان صاحب نام و متبحر منطقه که سابقه آموزش در ایتالیا ، ترکیه و آمریکا و … را دارد و بهترین های این حوزه آموزشی می باشد

موسسه ورزشی اس ال اس با حمایت و پشتوانه سالها تلاش در امر ورزش و ارتباطات بین المللی خود در تلاش است تا مربیان ایران را جهت توسعه ورزش ایران در حوزه بین الملل به کشورهای دیگر جهت آموزش اعزام نماید . لذا مربیانی که مدارک بین المللی داشته و زبان بین الملل را در سطح خوبی مسلط می باشند و تمایل به همکاری با این سازمان را دارند درخواست میشود مدارک خود رابه دفتر مرکزی موسسه ارسال نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *