ورزش کردن در ماه مبارک رمضان
8 می 2019

کودکان در این دوره از زندگی خود انرژی بی حد و مرزی دارند و این انرژی را برای بازی، پریدن و شیطنت های دوران کودکی استفاده میکنند. کودکان و والدین با افزایش سن، بیشتر زمان خود را صرف مدرسه, کار, انجام فعالیت های روزمره در خانه, نشستن مقابل تلوزیون و مانیتور کامپیوتر میکنند و شوق خود را از فعالیت های فیزیکی رفته رفته از دست می دهند.

اجازه ندهید کودکانتان به سوی سبک زندگی بی تحرک  پیش رفته و وقت و انرژی خود را تنها در انجام فعالیت های روزانه و کار خود و بدون تحرک و جنب و جوش صرف کنند. با ترامپولین , کودکان شما به ورزش و تحرک شوق و اشتیاق می یابند و در اینده نیز علاقه به ورزش در آنها نهادینه میشود و این امر موجب رشد , سلامت و سرزندگی  در زندگی روزمره خواهد شد. جامپینگ حتی  بر روی والیدین و بزرگسالان نیز این حس را ایجاد میکند و شما را به تحرک و فعالیت ورزشی علاقه مند و دعوت میکند. جامپینگ به صورت غیر مستقیم بر روش زندگی کودکان و حتی شما تاثیر میگذارد و باعث بهبودی و احساس شادی در زندگی شما میشود. جامپینگ در عین تثبیت سطح سلامتی و تندرستی در بدن شما, باعث بهبود کیفت خواب, عادات غذایی و عملکرد سیستم گوارش شما شده و با افزایش میزان ترشح هرمن سروتونین و دوپامین در مغز، احساس رضایت و نشاط را برای شما به ارمغان می اورد. لذت تفریح و ورزش و تحرک در کنار خانواده استرس های روزانه شما را کم خواهد کرد و دید زیباتری از کیفیت زندگی به شما و اطرافیانتان ارائه خواهد کرد.

موسسه اس ال اس در این راستا اقدام به برگزاری کلاس های جامپینگ کودکان نموده که علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام و مشاوره با شماره های ذیل تماس بگیرند

۰۲۱۸۶۰۸۱۷۰۶ جردن و میرداماد

۰۲۱۲۶۷۰۳۷۲۱ سیدخندان

۰۲۱۷۷۱۷۴۸۴۲ پیروزی

۰۹۱۲۵۴۷۵۰۷۸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *