کاراته

جنسیت : آقایان
رده سنی : محدودیت سنی ندارد

ویژگی ها

  • کاراته تنها یک ورزش نیست بلکه در تمامی دنیا آنرا یک هنر می نامند که تنها به قوی کردن جسم و عضلات اتکا ندارد و اصول اساسی, بر تقویت ذهن و دوری از بدیهاست .هنر رزمی کاراته مجموعه ای از حرکات و فنونی میباشد که بر اساس تمرکز بر فکر و بعد قدرت بدنی انجام میگیرد و با سبکهای دیگر مانند بوکس ژیمناستیک و تیر اندازی و…. تفاوت دارد . مکارم اخلاقی انسانی جزو لاینفک کاراته است و ما در کلاس به طور مداوم شاگردان را به افتادگی و ادب و پرهیز از خشونت راهنمایی میکنیم .
  • مبارزه در کاراته تنها روبرویی و کتک کاری دو نفر نیست , هدف از مبارزه اول غلبه بر ترس, که عامل اساسی خیلی از اختلالات است و دوم, افزایش شهامت و اعتماد به نفس است که در تمامی مراحل زندگی در بهتر انجام دادن کارها و بهتر تصمیم گیری به کمک افراد می آید .در یک مبارزه , ورزشکار باید تک و تنها زیر نظر یک فرد آگاه , با مشکلات و حوادث دست و پنجه نرم کند و این خود, یک مصداق کامل از زندگی میباشد .
  • در کلاس یک هنرجو از بدو ورود به کلاس, به درجه بالاتر و مربی احترام میگذارد و از خود خواهی و خود پرستی دور میشود و کم کم با توجه به تکرار این مقوله یاد میگیرد در زندگی به تمامی افراد کوچک و بزرگ یا ضعیف و قوی و…. احترام بگذارد .
  • اعتماد به نفس یاد گرفتنی است. دفاع و ضربه ِ طاقت و تحمل تمرینات سخت ِ تحمل درد ِ مبارزه و خستگی و سختگیری ودرنهایت حس قوی بودن باعث افزایش اعتماد به نفس میگردد . به طور مثال هنرجو تحت فشار و تمرینات فشرده حرکاتی را انجام میدهد که خود باور ندارد, این یکی از راههای تقویت اعتماد به نفس است و در آخر به عرق ریختن خود و وقتی را که در باشگاه صرف کرده احترام میگذارد که باعث جلوگیری از اعتماد به نفس کاذب میشود .
  • اغلب اولیا فکر میکنند ورزش باعث افت تحصیلی میگردد در حالی که کاراته عامل منفی در تحصیل فرد نیست بلکه خود عاملی جهت افزایش توانایی فکری هنرجو میگردد .
  • کسی که کاراته کار میکند فرد نمونه ایست اگر محصل باشد شاگرد ممتاز و اگر شاغل باشد ….
  • این مورد چیزیست که در این باشگاه اثبات شده است . از مربی تا تمامی ورزشکاران ثابت باشگاه همه افراد موفق در تحصیلات وشغلشان میباشند که این جز با توکل به خدا و تحمل و تامل در کاراته و داشتن مربی آگاه حاصل نشده است .

مربی های رشته

ما در موسسه ستارگان سرزمین سورنا (slsgym) بهترین اساتید و مربیان کشور را گرد هم آورده ایم تا با ترکیب تجربه و جوانی بهترین نتیجه که همان رضایت مندی است را در شما ورزشکاران گرامی دریافت کنیم . برند SLSGYM با نام این قهرمانان و حضور شما ورزشکاران می درخشد .

1 اکتبر 2017

سلیمان رزمجو

18 ژوئن 2017

نیلوفر حاجی زاده

23 می 2017

سارا خجسته